Reklama

Reklama

Puchar Anglii: Wrexham FC - Rochdale AFC 0-0

10 listopada na Racecourse Ground odbył się mecz rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Wrexhamu a Rochdale. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Rochdale 0-0, który wywalczył awans. Pojedynek obejrzało 3,274 widzów.

10 listopada na Racecourse Ground odbył się mecz rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Wrexhamu  a Rochdale. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Rochdale 0-0, który wywalczył awans. Pojedynek obejrzało 3,274 widzów.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Zespół Rochdale wygrał aż cztery razy, zremisował trzy, a przegrał tylko dwa.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę jedenastka Wrexhamu wyszła w zmienionym składzie, za Bena Tollitta wszedł Mark Harris. Trener Rochdale postanowił zagrać agresywniej. W 55. minucie zmienił pomocnika Aarona Morleya i na pole gry wprowadził napastnika Fabia Tavaresa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Reklama

W 67. minucie za Rekeila Pyke'a wszedł Ryan McLaughlin. Na sześć minut przed zakończeniem starcia w jedenastce Rochdale doszło do zmiany. Calvin Andrew wszedł za Matta Done'a. Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Jamesowi Jenningsowi z Wrexhamu. Była to 87. minuta pojedynku.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał piłkarzy Rochdale żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy przyznał jedną żółtą.

Zespół Wrexhamu w drugiej połowie wymienił jednego zawodnika. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL