Reklama

Reklama

Puchar Anglii: Manchester United - Wolverhampton Wanderers FC 1-0 (0-0)

15 stycznia na Old Trafford w Manchesterze odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Man United a Wolverhampton. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Man United 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 67,025 widzów.

15 stycznia na Old Trafford w Manchesterze odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Man United  a Wolverhampton. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Man United 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 67,025 widzów.

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Fred z Man United. Była to 37. minuta meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 59. minucie kartką został ukarany Pedro Neto, piłkarz gości. W 64. minucie Mason Greenwood został zmieniony przez Andreasa Pereirę.

Reklama

W tej samej minucie w zespole Man United doszło do zmiany. Marcus Rashford wszedł za Daniela Jamesa.

Jedynego gola meczu strzelił Juan Mata dla jedenastki Man United. Bramka padła w tej samej minucie. Przy strzeleniu gola asystę zaliczył Anthony Martial.

W 74. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Harry'ego Maguire'a z Man United, a w 84. minucie Leandra Dendonckera z drużyny przeciwnej.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama