Puchar Anglii: Manchester United - Wolverhampton Wanderers FC 1-0 (0-0)

15 stycznia na Old Trafford w Manchesterze odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Man United a Wolverhampton. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Man United 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 67,025 widzów.

Juan Mata 67'

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Fred z Man United. Była to 37. minuta meczu.

W 59. minucie kartką został ukarany Pedro Neto, piłkarz gości. W 64. minucie Mason Greenwood został zmieniony przez Andreasa Pereirę.

W tej samej minucie w zespole Man United doszło do zmiany. Marcus Rashford wszedł za Daniela Jamesa.

Jedynego gola meczu strzelił Juan Mata dla jedenastki Man United. Bramka padła w tej samej minucie. Przy strzeleniu gola asystę zaliczył Anthony Martial.

W 74. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Harry'ego Maguire'a z Man United, a w 84. minucie Leandra Dendonckera z drużyny przeciwnej.

Jonathan Castro Otto75′
74′ Harry Maguire
Conor Coady
Aaron Wan-Bissaka
Matt Doherty
Brandon Williams
Rúben Diogo da Silva Neves
64′ Daniel James
Leander Dendoncker84′
 67′ Juan Mata
Joao Moutinho
Nemanja Matić
Romain Saïss
37′ Frederico Rodrigues Santos
Pedro Lomba Neto59′ 71′
Anthony Martial
Raul Jimenez
64′ Mason Greenwood
Oskar Buur88′
64′ Andreas Hoelgebaum Pereira
Maximilian Kilman
80′ Jesse Lingard
Rúben Gonçalo Silva Nascimento Vinagre75′
Tahith Chong
Morgan Gibbs-White71′
64′ 80′ Marcus Rashford