Puchar Anglii: Kingstonian FC - AFC Fylde 0-2 (0-2)

30 listopada na King George's Field w Londynie odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Kingstonian FC a AFC Fylde. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem AFC Fylde 2-0, który wywalczył awans. Mecz obejrzało 1,460 widzów.

Anglia - Puchar Anglii
2019-11-30 16:00 | Stadion: King George's Field | Widzów: 1460 | Arbiter: L. Swabey
Kingstonian FC
AFC Fylde
0
2
DO PRZERWY  0-2
J. Williams 9',45'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W dziewiątej minucie bramkę zdobył Jordan Williams.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Ollie Cook z Kingstonian FC. Była to 25. minuta spotkania.

Jedenastka gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół AFC Fylde , zdobywając kolejną bramkę. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry Jordan Williams ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 0-2.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.

W 65. minucie Dan Hector zastąpił Yousefa Bambę. Między 65. a 85. minutą, boisko opuścili piłkarze AFC Fylde: Daniel Rowe, Daniel Bradley, Mark Yeates, na ich miejsce weszli: Lewis Montrose, Matthew Kosylo, James Craigen. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Tommy'ego Kavanagha, Reece'a Halla zajęli: Ghassimu Sow, Callum Davies.

Między 72. a 85. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Kingstonian FC i jedną drużynie przeciwnej.

Luke Burke
25′ Ollie Cook
Neil Byrne
Simon Cooper
Scott Duxburry
74′ Reece Hall
Alex Whitmore
Kenny Beaney
Jordan Lee Raymond Williams  9′, 45′ 85′
72′ 74′ Tommy Kavanagh
Daniel Lucas Rowe65′
65′ Dan Hector
Andy Taylor
74′ 85′ Ghassimu Sow
James Craigen85′
65′ Yousef Bamba
Nick Haughton
74′ Callum Davies
Lewis Montrose65′
Daniel Thompson
Matthew Kosylo75′

Arbiter pokazał trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom AFC Fylde przyznał jedną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.