Puchar Anglii: Hayes & Yeading FC - Oxford United FC 0-2 (0-1)

10 listopada na The SKYex Community Stadium w Londynie odbył się mecz rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Yeading FC a Oxford Utd. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Oxford Utd 2-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,501 widzów.

10 listopada na The SKYex Community Stadium w Londynie odbył się mecz rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Yeading FC  a Oxford Utd. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Oxford Utd 2-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,501 widzów.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Yeading FC wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Omarowi Rowemu z Yeading FC. Była to 16. minuta starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Oxford Utd w 29. minucie spotkania, gdy Sam Long strzelił pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Oxford Utd.

Na drugą połowę drużyna Yeading FC wyszła w zmienionym składzie, za Omara Rowego, Scotta Donnelly'ego weszli Toby Little, Connor Toomey. W 69. minucie w zespole Oxford Utd doszło do zmiany. Rob Hall wszedł za Anthony'ego Forde'a.

Drużyna Yeading FC ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gości, zdobywając kolejną bramkę. W tej samej minucie wynik na 0-2 podwyższył Rob Hall. Asystę zanotował Matt Taylor.

W 75. minucie za Shandona Baptiste'a wszedł Mark Sykes. Na pięć minut przed zakończeniem pojedynku kartkę dostał Lyle Della Verde, zawodnik gospodarzy. W tej samej minucie trener Yeading FC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 85. minucie zastąpił zmęczonego Jacoba Cooka. Na boisko wszedł Lyle Della Verde, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry w drużynie Oxford Utd doszło do zmiany. Daniel Agyei wszedł za Matta Taylora. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Zespół Oxford Utd był w posiadaniu piłki przez 65 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym meczu.

Arbiter nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Yeading FC przyznał dwie żółte.