Puchar Anglii: Eastleigh FC - Stourbridge FC 3-0 (0-0)

19 listopada na Silverlake Stadium odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Eastleigh FC a Stoubridge FC. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Eastleigh FC 3-0, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 1,509 widzów.

Anglia - Puchar Anglii
2019-11-19 20:45 | Stadion: Silverlake Stadium | Widzów: 1509 | Arbiter: P. Gibbons
R. Johnson 78'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Eastleigh FC wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 20. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jordana Williamsa ze Stoubridge FC, a w 27. minucie Rédę Johnson z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Eastleigh FC w 50. minucie spotkania, gdy Scott Rendell zdobył z rzutu karnego pierwszą bramkę. To już czwarte trafienie tego piłkarz w sezonie.

W 57. minucie Alex Nicholls zastąpił Willa Grocutta. Jordan Williams ze Stoubridge FC w 68. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej ten piłkarz został ukarany w 20. minucie.

Niedługo później Sam Smart wywołał eksplozję radości wśród kibiców Eastleigh FC, strzelając kolejnego gola w 69. minucie starcia. W 70. minucie Scott Rendell został zmieniony przez Marcusa Barnesa, co miało wzmocnić drużynę Eastleigh FC. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Dave'a Bellisa na Kierana Cooka.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Eastleigh FC w 78. minucie spotkania, gdy Réda Johnson zdobył trzecią bramkę. W 79. minucie Réda Johnson został zmieniony przez Toma Bearwisha, a w pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania za Bena Williamsona wszedł na boisko Lewis Beale, co miało wzmocnić zespół Eastleigh FC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Chaya Tilta na Bradleya Bircha.

Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Tomowi Tonksowi z drużyny gości. Była to 81. minuta meczu. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-0.

Kristian Green
 78′ 27′ 79′ Réda Johnson
Jordan Williams20′ 68′
Charlie Seaman
Chay Tilt83′
90′ Ben Williamson
Tom Turton
 69′ Sam Smart
Aaron Lloyd
 50′ (k.) 70′ Scott Rendell
Andre Landell
70′ Marcus Barnes
Peter Taylor
90′ Lewis Beale
Kieran Cook75′
79′ Tom Bearwish
Will Grocutt57′

Piłkarze Stoubridge FC obejrzeli w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.