Puchar Anglii: Crawley Town FC - Fleetwood Town FC 1-2 (1-1)

1 grudnia na The People's Pension Stadium odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Crawley Town a Fleetwood Town. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Fleetwood Town 2-1, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 2,000 widzów.

Anglia - Puchar Anglii
2019-12-01 15:00 | Stadion: The People's Pension Stadium | Widzów: 2000 | Arbiter: M. Donohue
P. Madden 66'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Crawley Town wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. Pod koniec pierwszej połowy piłkarze Fleetwood Town nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Josh Morris. Asystę zanotował Ched Evans.

Drużyna gospodarzy wyrównała wynik meczu. W 44. minucie gola wyrównującego strzelił Ollie Palmer. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Ashley Nadesan.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 64. minucie Wes Burns zastąpił Paddego Maddena.

Zawodnicy Fleetwood Town odpowiedzieli zdobyciem bramki. Gola na 1-2 w 66. minucie strzelił Paddy Madden.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Crawley Town: Beryly'emu Lubali w 79. i Tomowi Dallisonowi w 87. minucie. Po chwili trener Fleetwood Town postanowił wzmocnić linię napadu i w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu zastąpił zmęczonego Cheda Evansa. Na boisko wszedł Gerard Garner, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Minutę później kartkę obejrzał Josh Doherty z Crawley Town.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-2.

Billy Crellin
87′ Tom Dallison
Daniel Kenny Andrew
78′ George Francomb
Lewie Coyle
68′ David Sesay
Paul Coutts
 44′ Ollie Palmer
Kyle Dempsey
Reece Grego-Cox
Jack Sowerby
79′ Beryly Lubala
Peter Clarke
68′ 90′ Josh Doherty
Harrison Biggins
Mason Enigbokan-Bloomfield
Ashley Hunter
78′ Nathan Ferguson
Gerard Garner90′
Ashley Nathaniel-George
Paddy Madden64′  66′
Panutche Amadu Pereira Camará
Conor McAleny

Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Crawley Town pokazał trzy żółte.

Jedenastka Crawley Town w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Zespół gości w drugiej połowie również wymienił dwóch zawodników.