Puchar Anglii: Carlisle United FC - Forest Green Rovers FC 1-0 (1-0)

10 grudnia na Brunton Park odbył się mecz rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Carlisle Utd a Forest Green Rovers. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Carlisle Utd 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,736 widzów.

A. Hayden 41'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 19. minucie kartkę dostał Ryan Loft, zawodnik Carlisle Utd.

Jedyną bramkę meczu dla Carlisle Utd zdobył Aaron Hayden w 41. minucie. Bramka padła po podaniu Nathana Thomasa.

Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę dostał Farrend Rawson z Forest Green Rovers. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Carlisle Utd.

Drugą połowę zespół Forest Green Rovers rozpoczął w zmienionym składzie, za Dayle'a Grubba wszedł Matt Mills. W 61. minucie Kyle Taylor został zmieniony przez Mathewa Stevensa.

W tej samej minucie Stefan Scougall został zmieniony przez Harry'ego McKirdy'ego, a za Byrona Webstera wszedł na boisko Nathaniel Knight-Percival, co miało wzmocnić jedenastkę Carlisle Utd. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Dominica Bernarda na Udokę Godwin-Malife. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Carlisle Utd postanowił bronić wyniku. W 90. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Hallama Hopego wszedł Christie Elliot, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie Carlisle Utd utrzymać prowadzenie. Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Harry McKirdy z jedenastki gospodarzy. Była to 90. minuta pojedynku.

Adam Smith
 41′ Aaron Hayden
Dominic Bernard83′
88′ Byron Webster
Kyle Taylor61′
61′ Stefan Scougall
Carl Winchester
90′ Hallam Hope
Junior Mondal
19′ Ryan Loft
Aaron Collins
Louis Gray
Lewis Thomas
90′ Christie Elliot
Udoka Godwin-Malife83′
88′ Nathaniel Knight-Percival
Matt Mills46′
61′ 90′ Harry McKirdy