Puchar Anglii: Bromley FC - Bristol Rovers FC 0-1 (0-1)

19 listopada na The H2T Group Stadium w Londynie odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Bromley FC a Bristolu Rovers. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Bristolu Rovers 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 4,558 widzów.

J. Clarke-Harris 3'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla Bristolu Rovers zdobył Jonson Clarke-Harris w trzeciej minucie. Przy zdobyciu bramki asystował Ollie Clarke.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Bristolu Rovers.

W 59. minucie Mark Little został zmieniony przez Aleksa Rodmana. Od 65. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Bristolu Rovers i jedną drużynie przeciwnej.

Luke Leahy
89′ Josh Rees
Mark Little59′
Billy Bingham
Rollin Menayese70′
Jack Holland
Ollie Clarke
65′ 70′ Frankie Raymond
Abumere Tafadzwa Ogogo
Samuel James Wood
Liam Sercombe
Michael Cheek
Tom Nichols72′
88′ Recco Hackett-Fairchild
Jonson Clarke-Harris  3′ 90′
Tarek Najia
Alexis André
Alan Dunne
Michael Kelly
70′ Rarmani Edmonds-Green
Kyle Bennett
Jordan Higgs
Edward Upson
89′ Michael Klass
Victor Adeboyejo72′
88′ Adam Mekki
Alex Rodman59′
Ollie Tanner
Tyler Smith

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Bristolu Rovers przyznał dwie.

Zespół Bromley FC w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.