Puchar Anglii: Bristol Rovers FC - Bromley FC 1-1 (0-0)

10 listopada na Memorial Stadium odbył się mecz rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Bristolu Rovers a Bromley FC. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Bromley FC 1-1, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 3,649 widzów.

Anglia - Puchar Anglii
2019-11-10 13:45 | Stadion: Memorial Stadium | Widzów: 3649 | Arbiter: D. Middleton
Bristol Rovers FC
Bromley FC
1
1
L. Leahy 78'
C. Bush 83'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna Bromley FC zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Bristolu Rovers była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 44. minucie Luke Coulson został zastąpiony przez Josha Reesa.

W 56. minucie Tyler Smith został zmieniony przez Jonsona Clarkego-Harrisa, a za Victora Adeboyejo wszedł na boisko Tom Nichols, co miało wzmocnić zespół Bristolu Rovers. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Rarmaniego Edmondsa-Greena na Samuela Wooda oraz Adama Mekkiego na Adriana Cliftona. W 62. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Josepha Kizziego z Bromley FC, a w 67. minucie Alfie Kilgoura z drużyny przeciwnej.

Po chwili trener Bristolu Rovers postanowił bronić wyniku. W 77. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Aleksa Rodmana wszedł Luke Leahy, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gospodarzy utrzymać remis. Mimo postawienia na obronę drużynie gospodarzy udało się strzelić gola i wygrać.

Wysiłki podejmowane przez zespół Bristolu Rovers w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na 12 minut przed zakończeniem spotkania bramkę zdobył Luke Leahy.

Jedenastka Bromley FC wyrównała wynik meczu. W 83. minucie wynik ustalił Chris Bush.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Luke Coulson44′
67′ Alfie Kilgour
Adam Mekki61′
56′ Victor Adeboyejo
Frankie Raymond
56′ Tyler Smith
Michael Cheek
77′ Alex Rodman
Recco Hackett-Fairchild
Jordi van Stappershoef
Tarek Najia
77′  78′ Luke Leahy
Josh Rees44′
56′ Jonson Clarke-Harris