Reklama

Reklama

Puchar Anglii: Barnet FC - Fleetwood Town FC 0-2 (0-1)

10 listopada na The Hive Stadium w Londynie odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Barnet FC a Fleetwood Town. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Fleetwood Town 2-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,100 widzów.

10 listopada na The Hive Stadium w Londynie odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Anglii pomiędzy drużynami Barnet FC  a Fleetwood Town. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Fleetwood Town 2-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,100 widzów.

Od pierwszych minut drużyna Fleetwood Town zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Barnet FC była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Fleetwood Town w 29. minucie spotkania, gdy Ched Evans strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Fleetwood Town.

W 57. minucie David Tutonda został zmieniony przez Ephrona Masona-Clarka. W 62. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Maura Vilhete'a z Barnet FC, a w 66. minucie Daniela Andrewa z drużyny przeciwnej.

Reklama

Trener Barnet FC postanowił zagrać agresywniej. W 81. minucie zmienił pomocnika Jamesa Dunne'a i na pole gry wprowadził napastnika Okema Chime'a. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W tej samej minucie w drużynie Barnet FC doszło do zmiany. Simeon Akinola wszedł za Maura Vilhete'a.

Jedenastka Barnet FC ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, zdobywając kolejną bramkę. W 90. minucie trafił Ashley Hunter. Asystę przy golu zanotował Ched Evans.

W doliczonej drugiej minucie meczu sędzia pokazał kartkę Wesowi Burnsowi z jedenastki gości. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Zawodnicy Barnet FC obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL