Oldham Athletic AFC - Barrow AFC 0-1 (0-0). Liga angielska - 31. kolejka League Two

23 lutego na Boundary Park odbył się pojedynek 31. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Oldham AFC i Barrow AFC. Starcie zakończyło się zwycięstwem Barrow AFC 1-0.

S. Quigley 89'

Było to spotkanie drużyn broniących się przed spadkiem. Grała ze sobą 17. i 23. jedenastka League' Two.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Oldham AFC.

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 40. minucie za Andreę Badana wszedł Raphaël Diarra.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Trener Oldham AFC wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Calluma Whelana. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Serhat Taşdemir. Na sześć minut przed zakończeniem starcia arbiter pokazał kartkę Joelowi Dixonowi z Barrow AFC.

Wysiłki podejmowane przez zespół Barrow AFC w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 89. minucie wynik ustalił Scott Quigley. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego ósme trafienie w sezonie. Bramka padła po podaniu Jamiego Devitta.

W doliczonej czwartej minucie meczu kartką został ukarany Harry Vaughan, zawodnik Oldham AFC.

Tom Davies
40′ Andrea Badan
Patrick Brough
60′ Dylan Bahamboula
Oliver Banks
Alfie John McCalmont
Bradley Barry
60′ Marcel Hilßner
Kgosietsile Ntlhe74′
Davis Keillor-Dunn
Jason Taylor
60′ Serhat Taşdemir
Luke James
Conor McAleny
Scott Quigley  89′
Laurence Bilboe
Josh Lillis
40′ Raphaël Diarra
Daniel Bramall
Carl Piergianni
Bobby Thomas
75′ 90′ Harry Vaughan
Jamie Devitt74′
60′ Callum Whelan
Mikael Ndjoli
60′ 75′ Marcus Barnes
Dimitri Sea
60′ George Blackwood

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka gospodarzy dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół Barrow AFC w drugiej połowie wymienił jednego zawodnika.