Oldham AFC - Tranmere Rovers 0-1 (0-0). Liga angielska - 20. kolejka League Two

7 grudnia na Boundary Park odbył się pojedynek 20. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Oldham AFC i Tranmere Rovers. Mecz zakończył się zwycięstwem Tranmere Rovers 1-0. Na stadionie zasiadło 4 303 widzów.

C. Jolley 90'

Zespół Oldham AFC przed meczem zajmował 23. pozycję w tabeli, zatem musiał zdobywać punkty, żeby wyrwać się ze strefy spadkowej.

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. Trener Tranmere Rovers postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 45. minucie na plac gry wszedł Liam Feeney, a murawę opuścił Josh Hawkes.

W 52. minucie Ousseynou Cissé został zmieniony przez Calluma Whelana. W 71. minucie Zachary Dearnley został zmieniony przez Dylana Bahamboulę, co miało wzmocnić drużynę Oldham AFC. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jaya Spearinga na Lee O'Connora.

Trener Oldham AFC postanowił zagrać agresywniej. W 79. minucie zmienił pomocnika Harry'ego Vaughana i na pole gry wprowadził napastnika Jacka Stobbsa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 80. minucie w jedenastce Tranmere Rovers doszło do zmiany. Kieron Morris wszedł za Calluma McManamana.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Tranmere Rovers w końcu przyniosły efekt bramkowy. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Charlie Jolley. Asystę przy bramce zaliczył Kieron Morris.

Calum Ross MacDonald
52′ Ousseynou Cissé
Callum Henry McManaman80′
71′ Zachary Harry Dearnley
Jay Spearing78′
Davis James Marshall Keillor-Dunn
Samuel Robert Foley
Jamie Bowden
Josh Hawkes45′
79′ Harry Vaughan
Mark Duffy
71′ Dylan Ozan Moyo Bahamboula
Liam Michael Feeney45′
52′ Callum Tyler Whelan
Kieron Morris80′
Junior Luamba
Ryan James Watson
79′ Jack Thomas Stobbs
Nicky Maynard

Arbiter nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.