Nottingham Forest - Watford FC 0-0. Liga angielska - 15. kolejka Championship

2 grudnia na The City Ground odbył się pojedynek 15. kolejki angielskiej Championship pomiędzy drużynami Nottinghamu Forest i Watford FC. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

15. kolejka Anglia - Championship
2020-12-02 20:45 | Stadion: The City Ground | Arbiter: David Webb
Nottingham Forest
Watford FC
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 26 pojedynków drużyna Watford FC (”Szerszenie”) wygrała dziewięć razy i zanotowała osiem porażek oraz dziewięć remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Joe Lolley z zespołu gospodarzy (”Forest”). Była to 23. minuta spotkania.

Między 54. a 71. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki ”Szerszenie” i jedną drużynie przeciwnej. W 75. minucie Domingos Quina zastąpił Stipe'a Pericę.

W 84. minucie arbiter pokazał kartkę Harry'emu Arterowi, zawodnikowi ”Forestu”. W 88. minucie Joe Lolley został zmieniony przez Sammego Ameobiego, co miało wzmocnić drużynę Nottinghamu Forest. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Craiga Cathcarta na Bena Wilmota.

James Garner
84′ Harry Arter
Ismaila Sarr
Ryan Yates
Nathaniel Chalobah69′
23′ 88′ Joe Lolley
Domingos Quina71′ 75′
Lyle James Alfred Taylor
João Pedro Junqueira de Jesus
54′ Anthony Knockaert
Ben Wilmot90′
88′ Sammy Ameobi
Stipe Perica75′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Nottinghamu Forest, natomiast zawodnikom gości przyznał dwie.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała jednej zmiany. Natomiast drużyna Watford FC w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.