Morecambe FC - Barrow AFC 1-0 (1-0). Liga angielska - 15. kolejka League Two

W starciu 15. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 1 grudnia, drużyna Morecambe wygrała z Barrow AFC 1-0 (1-0). Spotkanie odbyło się na Globe Arena.

Carlos Gomes 12'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla Morecambe zdobył Carlos Gomes w 12. minucie.

Po kwadransie gry za czerwoną kartkę zszedł z boiska Sam Hird osłabiając tym samym drużynę Barrow AFC. W 19. minucie Josh Kay został zmieniony przez Scotta Wilsona. W 25. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Harry'ego Davisa, zawodnika gospodarzy.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Morecambe.

W 56. minucie w drużynie Morecambe doszło do zmiany. Ajay Leitch-Smith wszedł za Nathaniela Knighta-Percivala. A kibice Barrow AFC nie mogli już doczekać się wprowadzenia Jaydena Reida. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Luke James.

W 62. minucie Harrison Biggins został zmieniony przez Diora Angusa, co miało wzmocnić zespół Barrow AFC. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Stevena Hendriego na Ryana Cooneya w 71. minucie oraz Cole'a Stocktona na Toumaniego Diagouragę w tej samej minucie. Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie dostał Yann Songo'o z drużyny gospodarzy. Była to 70. minuta meczu. W drugiej połowie nie padły gole.

Sam Hird15′
56′ Nathaniel Lawrence Knight-Percival
Patrick John Brough
25′ Harry Spencer Davis
Matthew James Platt
Kelvin Mellor
Bradley Oliver Barry
Adam Lee Phillips
Chris Taylor
71′ Steven Hendrie
Joshua William Kay19′
70′ Yann Songo'o
Jason James Taylor
John Anthony James O'Sullivan
Harrison Biggins62′
86′ Cole John Stockton
Scott David Quigley
 12′ Carlos Mendes Gomes
Luke Myers James61′
Jake Turner
Joshua Mark Lillis
71′ Ryan Thomas Cooney
Connor Anton Brown
86′ Toumani Diagouraga
Jayden Andrew Reid61′
56′ Ajay Leitch-Smith

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Barrow AFC otrzymali w meczu jedną czerwoną kartkę, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.