Lincoln City - Accrington Stanley FC 0-1 (0-0). Liga angielska - 20. kolejka League One

27 listopada na LNER Stadium odbyło się starcie 20. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Lincoln City i Accrington Stanley. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Accrington Stanley 1-0. Spotkanie obejrzało 8 547 widzów.

C. Bishop 55'

Drużyny zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli, więc zapowiadał się ciekawy i wyrównany mecz. Jedenastka Lincoln City zajmowała 16., natomiast drużyna Accrington Stanley (”Stanley”) - 17. pozycję.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Stanley: Harveyowi Rodgersowi w 17. i Liamowi Coyle'owi w 23. minucie.

Jedyną bramkę meczu dla Accrington Stanley zdobył Colby Bishop w 55. minucie. W następstwie utraty gola trener Lincoln City postanowił zagrać agresywniej. W 60. minucie zmienił pomocnika Lasse Sørensena i na pole gry wprowadził napastnika Dana N'Lundulu, który w bieżącym sezonie ma na koncie jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 68. minucie Lewis Fiorini został zastąpiony przez Hakeeba Adelakuna. W 77. minucie sędzia pokazał kartkę Hakeebowi Adelakunowi z Lincoln City. Na 10 minut przed zakończeniem meczu w zespole Lincoln City doszło do zmiany. Max Sanders wszedł za Edwarda Bishopa.

Po chwili trener ”Stanley” postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 88. minucie zastąpił zmęczonego Harry'ego Pella. Na boisko wszedł John O'Sullivan, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W czwartej minucie doliczonego czasu gry kartką został ukarany Ross Sykes, piłkarz gości.

Séamus Joseph Conneely
60′ Lasse Sørensen
Ethan Hamilton
80′ Edward James Bishop
Liam Coyle23′
68′ Lewis Paul Fiorini
Jack Nolan
68′ 77′ Hakeeb Adeola Jerome Adelakun
John Anthony James O'Sullivan88′
80′ Max Harrison Sanders
Jovan Malcolm
Ramirez Longdon
Lewis David Mansell
60′ Dan N'Lundulu
Joel Mumbongo

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Lincoln City dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka Lincoln City w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości w drugiej połowie dokonał jednej zmiany.