Liga angielska - 9. kolejka League Two: Crawley Town FC - Tranmere Rovers FC 4-0 (3-0)

W spotkaniu 9. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 27 października, drużyna Crawley Town wysoko wygrała z Tranmere Rovers 4-0 (3-0). Starcie odbyło się na The People's Pension Stadium.

9. kolejka Anglia - League Two
2020-10-27 19:30 | Stadion: The People's Pension Stadium | Arbiter: James Oldham
T. Frost 77'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Crawley Town w 13. minucie spotkania, gdy Max Watters strzelił pierwszego gola. To już czwarte trafienie tego zawodnika w sezonie. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Jack Powell.

Niedługo później Tom Nichols wywołał eksplozję radości wśród kibiców Crawley Town, zdobywając kolejną bramkę w 21. minucie pojedynku. Asystę przy golu zanotował Jake Hesketh.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Crawley Town w 24. minucie spotkania, gdy Jordan Tunnicliffe zdobył trzecią bramkę. Przy strzeleniu gola pomagał George Francomb.

W 26. minucie za Liama Ridehalgha wszedł Lee O'Connor. W 34. minucie w jedenastce Tranmere Rovers doszło do zmiany. Sid Nelson wszedł za Marka Ellisa. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Tranmere Rovers: Samowi Smithowi w 55. i Jamesowi Vaughanowi w 61. minucie. Chwilę później trener Tranmere Rovers postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Jaya Spearinga. Na boisko wszedł Corey Taylor, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Crawley Town w 77. minucie spotkania, gdy Tyler Frost strzelił czwartego gola. Na 11 minut przed zakończeniem meczu kartkę otrzymał Calum MacDonald z Tranmere Rovers.

W 86. minucie w drużynie Crawley Town doszło do zmiany. Tarryn Allarakhia wszedł za Toma Nicholsa. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-0.

Peter Clarke
 24′ Jordan Tunnicliffe
Kieron Morris
72′ Sam Matthews
Calum MacDonald79′
Jake Hesketh
Jay Spearing64′
Jack Powell
Jack Young
 13′ 76′ Max Watters
Sam Smith55′
 21′ 86′ Tom Nichols
Lee O'Connor26′
72′  77′ Tyler Jayden Frost
Oliver Banks
86′ Tarryn Allarakhia
Otis Jan Mohammed Khan
76′ Sam Ashford
Corey Taylor64′
Brian Galach
Jake Burton

Sędzia nie ukarał piłkarzy Crawley Town żadną kartką, natomiast zawodnikom gości pokazał trzy żółte.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany.