Liga angielska - 9. kolejka League One: Swindon Town FC - Accrington Stanley FC 0-3 (0-3)

17 listopada na The County Ground odbyło się spotkanie 9. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Swindon Town i Accrington Stanley. Mecz zakończył się zwycięstwem Accrington Stanley 3-0.

D. Charles 38'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W szóstej minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Swindon Town Joe Fryer.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Accrington Stanley (”Stanley”) w 25. minucie spotkania, gdy Colby Bishop strzelił drugiego gola. Asystę zanotował Matt Butcher.

W 37. minucie za Roba Hunta wszedł Mathieu Baudry.

Niedługo później Dion Charles wywołał eksplozję radości wśród kibiców ”Stanley”, zdobywając kolejną bramkę w 38. minucie starcia. Przy zdobyciu bramki pomagał Joe Pritchard.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-3.

W 46. minucie Colby Bishop został zmieniony przez Lewisa Mansella, co miało wzmocnić zespół ”Stanley”. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Paula Caddisa na Jordana Stevensa w 65. minucie. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Swindon Town: Jonathanowi Groundsowi w 73. i Anthony'emu Grantowi w 84. minucie.

Hope
6′ (samob.) Joe Fryer
Toby Savin
65′ Paul Caddis
Michael Nottingham
Akinwale Joseph Odimayo
Cameron Burgess
73′ Jonathan Grounds
Mark Hughes
37′ Rob Hunt
Matt Butcher
84′ Anthony Grant
Nathan Baxter
37′ Mathieu Baudry
Sean McConville
65′ Jordan Stevens
Lewis Mansell46′

Sędzia nie ukarał piłkarzy Accrington Stanley żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy przyznał dwie żółte.

Drużyna Swindon Town dokonała dwóch zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała jednej zmiany.