Liga angielska - 9. kolejka League One: Crewe Alexandra FC - Lincoln City 0-1 (0-1)

27 października na Alexandra Stadium odbył się pojedynek 9. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Crewe Alexandra i Lincoln City. Mecz zakończył się zwycięstwem Lincoln City 1-0.

H. Anderson 39'

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 39. minucie kartkę dostał Luke Murphy z jedenastki gospodarzy.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Lincoln City w końcu przyniosły efekt bramkowy. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Harry Anderson. W zdobyciu bramki pomógł James Jones.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Lincoln City.

W 55. minucie Luke Murphy został zmieniony przez Toma Lowerego. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Crewe Alexandra doszło do zmiany. Daniel Powell wszedł za Owena Dale'a.

Trener Crewe Alexandra postanowił zagrać agresywniej. W 69. minucie zmienił pomocnika Calluma Ainleya i na pole gry wprowadził napastnika Chrisa Portera. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W drugiej połowie nie padły gole.

Adetayo Edun
39′ 55′ Luke Murphy
James Jones
69′ Callum Ainley
Conor McGrandles
Ryan Wintle
Jorge Grant
69′ Owen Dale
Adam Lewis Jackson
55′ Tom Lowery
Seán Roughan
69′ Chris Porter
Theodore Archibald
69′ Daniel Powell
Anthony Scully
Offrande Zanzala
Jamie Soule

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Crewe Alexandra przyznał jedną żółtą.

Drużyna Crewe Alexandra w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości nie skorzystała ze zmian.