Liga angielska - 8. kolejka Championship: Luton Town FC - Nottingham Forest 1-1 (1-0)

28 października na Kenilworth Road odbyło się spotkanie 8. kolejki angielskiej Championship pomiędzy drużynami Lutonu Town i Nottinghamu Forest. Mecz zakończył się remisem 1-1.

G. Rea 64' (samob.)

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Nottinghamu Forest (”Forest”) wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Lutonu Town nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 22. minucie bramkę zdobył Glen Rea. Przy zdobyciu bramki pomógł Martin Cranie.

W 44. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Nicolas Ioannou osłabiając tym samym drużynę gości. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Lutonu Town.

Drugą połowę drużyna Nottinghamu Forest rozpoczęła w zmienionym składzie, za Sammego Ameobiego wszedł Carl Jenkinson. W 55. minucie sędzia przyznał żółtą kartkę Pellyowi Ruddockowi z Lutonu Town.

W 64. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Lutonu Town Glen Rea. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Luton Town: Martinowi Craniemu w 71. i Glenowi Rei w 73. minucie.

W 77. minucie Elliott Lee został zastąpiony przez Kazengę LuaLuę. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Brice Samba
77′ Tom Lockyer
Cyrus Christie
Sonny Bradley
Tobias Pereira Figueiredo
Matthew Pearson
Scott McKenna
71′ Martin Cranie
Nicolas Ioannou45′
 22′ 64′ (samob.) 73′ Glen Rea
Ryan Yates
55′ Pelly Ruddock Mpanzu
Anthony Knockaert
77′ Elliott Lee
Sammy Ameobi46′
84′ Kiernan Dewsbury-Hall
Jordan Smith
77′ Jordan Clark
Carl Jenkinson46′
77′ Kazenga LuaLua
Loïc Mbe Soh
84′ George Moncur