Liga angielska - 7. kolejka League Two: Grimsby Town FC - Harrogate Town FC 1-2 (1-2)

W starciu 7. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 20 października, jedenastka Grimsby Town przegrała z Harrogate Town 1-2 (1-2). Spotkanie odbyło się na Blundell Park w Cleethorpes.

J. Muldoon 25',43'

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W siódmej minucie Owura Edwards został zmieniony przez Kyle'a Bennetta.

Nieoczekiwanie to piłkarze Harrogate Town otworzyli wynik. W 25. minucie Jack Muldoon dał prowadzenie swojej drużynie. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego piąte trafienie w sezonie. Asystę zaliczył George Thomson.

Jedenastka gospodarzy wyrównała wynik meczu. W 26. minucie na listę strzelców wpisał się James Tilley. Przy strzeleniu gola pomagał Kyle Bennett.

Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę otrzymał George Thomson z zespołu gości.

W 43. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Jack Muldoon z Harrogate Town. W 45. minucie sędzia ukarał kartką Matthew Pollocka, piłkarza Grimsby Town.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-2.

Między 48. a 61. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy. W 52. minucie w drużynie Grimsby Town doszło do zmiany. Virgil Gomis wszedł za Kyle'a Bennetta.

Trener Grimsby Town postanowił zagrać agresywniej. W 68. minucie zmienił pomocnika Luke'a Spokesa i na pole gry wprowadził napastnika Jamesa Hansona. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 70. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Harry'ego Cliftona z Grimsby Town, a w 73. minucie Lloyda Kerry'ego z drużyny przeciwnej.

James Belshaw
70′ Harry Clifton
Ryan Fallowfield
48′ Luke Hendrie
William Smith
45′ Matthew Pollock
Connor Hall
56′ Danny Preston
Warren Matthew Burrell
Luke Waterfall
Josh Falkingham
 26′ 61′ James Tilley
George Thomson42′
James Morton
Lloyd Kerry73′ 84′
68′ Luke Spokes
Calvin Miller75′
Montel Gibson
Jack Muldoon  25′, 43′
7′ Owura Edwards
Aaron Martin90′
Ollie Battersby
Joe Cracknell
52′ Virgil Gomis
Daniel Jones
Bilel Mohsni
Brendan Kiernan84′
7′ 52′ Kyle Bennett
Connor Kirby75′
Joseph Starbuck
Tom Walker
68′ James Hanson
Jon Stead90′
Ira Jackson Jr.

Arbiter w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Grimsby Town, a w drugiej cztery. Piłkarze gości obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany.