Liga angielska - 7. kolejka League One: Lincoln City - Plymouth Argyle FC 2-0 (0-0)

20 października na LNER Stadium odbyło się starcie 7. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Lincoln City i Plymouth Argyle. Mecz zakończył się zwycięstwem Lincoln City 2-0.

B. Johnson 72'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 11. a 21. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Lincoln City w 50. minucie spotkania, gdy Jorge Grant zdobył z karnego pierwszą bramkę. W 66. minucie za Conora McGrandlesa wszedł Harry Anderson.

Chwilę później trener ”The Greens” postanowił wzmocnić linię napadu i w 67. minucie zastąpił zmęczonego Timmego Abrahama. Na boisko wszedł Luke Jephcott, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W tej samej minucie w drużynie Plymouth Argyle doszło do zmiany. Ryan Hardie wszedł za Franka Nouble'a.

Zespół Plymouth Argyle ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gospodarzy, strzelając kolejnego gola. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik na 2-0 podwyższył Brennan Johnson.

W 76. minucie Panutche Camará został zmieniony przez Bena Reevesa, co miało wzmocnić drużynę Plymouth Argyle. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Toma Hoppera na Anthony'ego Scully'ego oraz Brennana Johnsona na Theodore'a Archibalda. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-0.

Jerome Opoku
21′ Joe Walsh
Kelland Watts
Seán Roughan
Byron Moore
11′ James Jones
Panutche Amadu Pereira Camará76′
66′ Conor McGrandles
George Cooper
Liam Bridcutt
Danny Mayor
 72′ 80′ Brennan Johnson
Tyrese Momodu Fornah
76′ Tom Hopper
Frank Nouble19′ 67′
 50′ (k.) Jorge Grant
Ryan Law
66′ Harry Anderson
Ben Reeves76′
80′ Theodore Archibald
Dominic Telford
76′ Anthony Scully
Ryan Hardie67′
Jamie Soule
Luke Jephcott67′

Zawodnicy Lincoln City otrzymali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.