Liga angielska - 6. kolejka League One: Fleetwood Town FC - Lincoln City 0-0

W meczu 6. kolejki angielskiej League One, który rozegrany został 17 października, zespół Fleetwood Town zremisował z Lincoln City 0-0. Spotkanie odbyło się na Highbury Stadium.

6. kolejka Anglia - League One
2020-10-17 16:00 | Stadion: Highbury Stadium | Arbiter: Anthony Backhouse
Fleetwood Town FC
Lincoln City
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Lincoln City.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Liam Bridcutt z Lincoln City. Była to 21. minuta pojedynku.

W 40. minucie Sam Stubbs został zmieniony przez Charliego Mulgrewa. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 62. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy Fleetwood Town : Harvey Saunders, Paddy Madden, na ich miejsce weszli: Josh Morris, Barrie McKay. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Toma Hoppera, Jorge Granta zajęli: Anthony Scully, Conor McGrandles. W doliczonej pierwszej minucie starcia kartkę otrzymał Lewis Montsma z drużyny gości.

Lewis Montsma90′
40′ Sam Stubbs
Joe Walsh
Daniel Kenny Andrew
Adetayo Edun
Paul Coutts
James Jones
62′ Harvey Saunders
Brennan Johnson
62′ Paddy Madden
Robbie Gotts
40′ Charlie Mulgrew
Seán Roughan
Mark Duffy
Theodore Archibald
Jay Matete
Conor McGrandles86′
62′ Barrie McKay
Anthony Scully72′
62′ Josh Morris
Jamie Soule

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Lincoln City pokazał dwie żółte.

Jedenastka gospodarzy wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Lincoln City w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.