Liga angielska - 6. kolejka Championship: Queens Park Rangers - Preston 0-2 (0-1)

W pojedynku 6. kolejki angielskiej Championship, który rozegrany został 21 października, jedenastka Queens Park Rangers przegrała z Prestonem 0-2 (0-1). Mecz odbył się na Kiyan Prince Foundation Stadium w Londynie.

6. kolejka Anglia - Championship
2020-10-21 20:45 | Stadion: Kiyan Prince Foundation Stadium | Arbiter: Kevin Friend
Queens Park Rangers FC
Preston North End FC
0
2
D. Johnson 24'
S. Sinclair 60'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 25 spotkań zespół Prestonu (”The Lilywhites”) wygrał 11 razy i zanotował sześć porażek oraz osiem remisów.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w meczu obejrzał Ryan Ledson z jedenastki gości. Była to 15. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do ”The Lilywhites” w 24. minucie spotkania, gdy Daniel Johnson zdobył z karnego pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Prestonu.

W 57. minucie Dominic Ball został zastąpiony przez Alberta Adomaha.

Szczęście uśmiechnęło się do ”The Lilywhites” w 60. minucie spotkania, gdy Scott Sinclair strzelił z rzutu karnego drugiego gola. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Andrew Hughes
57′ Dominic Ball
Ryan Ledson15′
71′ Ilias Chair
Paul Gallagher
57′ Albert Adomah
Josh Harrop
Faysal Bettache
Sean Maguire84′
71′ Chris Anthony Willock
Jayden Stockley90′

Arbiter nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Prestonu pokazał jedną żółtą.

Zespół Queens Park Rangers w drugiej połowie wymienił dwóch graczy. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.