Liga angielska - 5. kolejka League Two: Cheltenham Town FC - Crawley Town FC 2-0 (1-0)

W meczu 5. kolejki angielskiej League Two, który rozegrany został 10 października, drużyna Cheltenham Town wygrała z Crawley Town 2-0 (1-0). Spotkanie odbyło się na Jonny-Rocks Stadium.

A. Williams 48'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć starć drużyna Crawley Town wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. W 33. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Crawley Town Tony Craig.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Conorowi Thomasowi z Cheltenham Town. Była to 37. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Cheltenham Town.

Drugą połowę zespół Cheltenham Town rozpoczął w zmienionym składzie, za Finna Azaza wszedł Thomas Sang.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Cheltenham Town w 48. minucie spotkania, gdy Andrew Williams zdobył drugą bramkę. Asystę przy golu zanotował Matt Blair.

W 54. minucie za Tarryna Allarakhię wszedł Sam Matthews. W 77. minucie George Lloyd został zmieniony przez Alfie Maya, co miało wzmocnić jedenastkę Cheltenham Town. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Tylera Frosta na Nathana Fergusona oraz George'a Francomba na Archie Daviesa. W doliczonej pierwszej minucie starcia kartką został ukarany Ashley Nadesan, zawodnik Crawley Town.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-0.

Josh Doherty
37′ Conor Thomas
Jake Hessenthaler
Chris Hussey
Ashley Nadesan90′
Liam Sercombe
Tyler Jayden Frost80′
46′ Finn Azaz
Dannie Bulman
77′ George Lloyd
Tarryn Allarakhia54′
 48′ Andrew Williams
Tom Nichols
Max Harris
Thomas McGill
Lewis Freestone
Joe McNerney
46′ Thomas Sang
Archie Daniel Davies81′
Elliott Michael Bonds
Nathan Ferguson80′
Christopher Clements
Sam Matthews54′
77′ Alfie May
Jack Powell
Reuben James Reid
Brian Galach

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Zespół Cheltenham Town w drugiej połowie wymienił dwóch graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.