Liga angielska - 5. kolejka League Two: Bolton Wanderers FC - Grimsby Town FC 0-0

W pojedynku 5. kolejki angielskiej League Two, który rozegrany został 10 października, drużyna Boltonu Wanderers zremisowała z Grimsby Town 0-0. Mecz odbył się na University of Bolton Stadium.

5. kolejka Anglia - League Two
2020-10-10 16:00 | Stadion: University of Bolton Stadium | Arbiter: Samuel Barrott
Bolton Wanderers FC
Grimsby Town FC
0
0

Już w pierwszych minutach jedenastka Boltonu Wanderers (”Kłusaki”) próbowała rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 52. minucie kartką został ukarany Matt Green, piłkarz Grimsby Town. W 64. minucie za Matta Greena wszedł Montel Gibson.

Trener Grimsby Town postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika George'a Williamsa i na pole gry wprowadził napastnika Owurę Edwardsa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Antoniemu Sarcevicowi z jedenastki gospodarzy. Po chwili trener Boltonu Wanderers postanowił bronić wyniku. W 76. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Jamiego Mascolla wszedł Liam Gordon, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie ”Kłusaki” utrzymać remis.

W tej samej minucie w jedenastce Grimsby Town doszło do zmiany. Sean Scannell wszedł za Owena Windsora. W siódmej minucie doliczonego czasu gry arbiter przyznał kartkę Ricardowi z ”Kłusaki”.

Luke Hendrie
90′ Ricardo Alexandre Almeida Santos
Matthew Pollock
66′ Jak Anthony Hickman
Danny Preston
76′ Andrew William Tutte
Luke Mathew Waterfall
76′ Jamie Daniel Mascoll
Terence Charles Taylor
70′ Antoni Charles Sarcevic
Matt Green52′ 64′
66′ Alexander Aaron John Baptiste
Ollie Battersby
76′ Liam Spencer Gordon
Bilel Mohsni
Reiss James Greenidge
Duncan Nosahaere Idehen
76′ Brandon Comley