Liga angielska - 43. kolejka League Two: Cambridge United FC - Swindon Town FC 0-0

W pojedynku 43. kolejki angielskiej League Two, który rozegrany został 19 kwietnia, zespół Cambridge United zremisował ze Swindon Town 0-0. Mecz na Abbey Stadium obejrzało 4 380 widzów.

43. kolejka Anglia - League Two
2019-04-19 16:00 | Stadion: Abbey Stadium | Widzów: 4380 | Arbiter: B. Huxtable
Cambridge United FC
Swindon Town FC
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem meczów zespół Cambridge United wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż sześć razy. Żadne starcie nie zakończyło się remisem.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Swindon Town postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł James Dunne, a murawę opuścił Daniel Rose. W tej samej minucie w drużynie Swindon Town doszło do zmiany. Theo Robinson wszedł za Bena House'a.

W 65. minucie Rushian Hepburn-Murphy został zmieniony przez Haydena Coulsona. Kibice Cambridge United nie mogli już doczekać się wprowadzenia Paula Lewisa. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić David Amoo. W 77. minucie Keshi Anderson został zmieniony przez Marca Richardsa, co miało wzmocnić drużynę Swindon Town. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Reggiego Lambe'a na Louisa Johna.

Na 12 minut przed zakończeniem spotkania sędzia ukarał kartką Jamesa Dunne'a, piłkarza gości.

Michael Doughty
87′ Reggie Lambe
Daniel Rose63′
65′ Rushian Hepburn-Murphy
Keshi Anderson77′
Jabo Ibehre
Ben House63′
65′ David Amoo
Tom Broadbent
65′ Hayden Coulson
Oliver Lancashire
Harry Darling
James Dunne63′ 78′
Leon Davies
Jak McCourt
87′ Louis John
Marc Richards77′
65′ Paul Lewis
Theo Robinson63′

Jedenastka Cambridge United miała dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał zawodników Cambridge United żadną kartką, natomiast piłkarzom gości pokazał jedną żółtą.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.