Liga angielska - 4. kolejka League Two: Walsall FC - Newport County AFC 0-0

20 sierpnia na Banks's Stadium odbył się mecz 4. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Walsall FC i Newport County. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 4 337 widzów.

4. kolejka Anglia - League Two
2019-08-20 20:45 | Stadion: Banks's Stadium | Widzów: 4337 | Arbiter: D. Handley
Walsall FC
Newport County AFC
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Newport County.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Camerona Normana z Walsall FC (”The Saddlers”), a w 32. minucie Ryana Haynesa z drużyny przeciwnej.

Na drugą połowę zespół Newport County wyszedł w zmienionym składzie, za Jossa Labadiego wszedł Taylor Maloney. W 61. minucie Caolan Lavery został zastąpiony przez Josha Gordona.

Między 63. a 67. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej. Trzeba było trochę poczekać, aby trener ”The Saddlers” postanowił wzmocnić linię pomocy i w 85. minucie zastąpił zmęczonego Jamesa Hardy'ego. Na boisko wszedł Jack Kiersey, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 88. minucie kartkę dostał Kyle Howkins z drużyny gości.

Ryan Haynes32′
13′ Cameron Norman
Joss Labadie46′
85′ James Hardy
Josh Sheehan66′
67′ Liam Kinsella
Robbie Willmott
Stuart Sinclair
Jamille Matt
Elijah Adebayo
Tristan Abrahams63′
61′ Caolan Lavery
Daniel Leadbitter
85′ Jack Kiersey
George Nurse
Gary Liddle
Lewis Collins
Wes McDonald
Taylor Maloney46′
61′ Josh Gordon
Corey Whitely

Arbiter w pierwszej połowie wręczył jedną żółtą kartkę piłkarzom gości, a w drugiej trzy. Zawodnicy Walsall FC otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast zespół Newport County w drugiej połowie wymienił jednego gracza.

Już w najbliższą sobotę drużyna Newport County zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie Crewe Alexandra FC. Tego samego dnia Plymouth Argyle FC będzie gościć zespół Walsall FC.