Liga angielska - 4. kolejka League Two: Leyton Orient - Cheltenham Town FC 0-2 (0-2)

W pojedynku 4. kolejki angielskiej League Two, który rozegrany został 3 października, jedenastka Leyton Orient przegrała z Cheltenham Town 0-2 (0-2). Spotkanie odbyło się na The Breyer Group Stadium w Londynie.

F. Azaz 29'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 16 razy. Drużyna Cheltenham Town wygrała aż siedem razy, zremisowała pięć, a przegrała tylko cztery.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. W 16. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Leyton Orient Sam Ling.

Jedenastka Leyton Orient ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, zdobywając kolejną bramkę. W 29. minucie na listę strzelców wpisał się Finn Azaz. Asystę zaliczył William Boyle.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 57. minucie kartkę dostał William Boyle z zespołu gości. W 58. minucie George Lloyd został zmieniony przez Alfie Maya.

W 63. minucie w jedenastce Cheltenham Town doszło do zmiany. Christopher Clements wszedł za Finna Azaza. Chwilę później trener Leyton Orient postanowił wzmocnić linię napadu i w 67. minucie zastąpił zmęczonego Conora Wilkinsona. Na boisko wszedł Lee Angol, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 68. minucie Louis Dennis został zmieniony przez Ruela Sotiriou, a za Josha Wrighta wszedł na boisko Jordan Maguire-Drew, co miało wzmocnić drużynę Leyton Orient. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Charliego Raglana na Elliotta Bondsa w 80. minucie.

Od 82. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując pięć żółtych kartek zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Joshua Griffiths
16′ (samob.) Sam Ling
Charlie Raglan80′
90′ Josh Coulson
William Boyle57′
Joe Widdowson
Ben Peter Anthony Tozer
82′ James Brophy
Matt Blair
83′ Jobi McAnuff
Liam Sercombe
68′ Josh Wright
Chris Hussey
85′ Ousseynou Cissé
Conor Thomas
67′ Conor Wilkinson
Finn Azaz  29′ 63′
Danny Johnson
George Lloyd58′
68′ Louis Dennis
Elliott Michael Bonds80′ 82′
68′ Jordan Maguire-Drew
Christopher Clements63′
67′ Lee Angol
Alfie May58′
68′ 90′ Ruel Sotiriou
Reuben James Reid

Sędzia przyznał pięć żółtych kartek zawodnikom Leyton Orient, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie.