Liga angielska - 4. kolejka League Two: Exeter City FC - Cambridge United FC 2-0 (2-0)

3 października na St James Park odbył się pojedynek 4. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Exeter City i Cambridge United. Mecz zakończył się zwycięstwem Exeter City 2-0.

J. Randall 34'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 22 spotkania jedenastka Exeter City wygrała 10 razy i zanotowała dziewięć porażek oraz trzy remisy.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Exeter City w 16. minucie spotkania, gdy Matt Jay zdobył z karnego pierwszą bramkę.

Zespół gości ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Exeter City, strzelając kolejnego gola. W 34. minucie wynik ustalił Joel Randall.

Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę dostał Paul Digby z zespołu gości. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

W 57. minucie kartkę dostał Tom Parkes, zawodnik Exeter City. W 74. minucie Luke Hannant został zastąpiony przez Harveya Knibbsa.

Między 74. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Exeter City: Joel Randall, Matt Jay, na ich miejsce weszli: Nicky Law, Jack Sparkes. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adama Maya, Wesa Hoolahana zajęli: Idris El Mizouni, Jack Iredale. Od 77. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Exeter City i jedną drużynie przeciwnej.

Kyle Knoyle
90′ Rory McArdle
Robbie Cundy
57′ Tom Parkes
Greg Taylor
Lewis Page
Harrison Dunk79′
77′ Jake Taylor
Paul Digby41′
Randell Williams
Luke Hannant74′
Archie Collins
Wes Hoolahan81′
 34′ 74′ Joel Randall
Adam May81′
Ryan Bowman
Joe Ironside
 16′ (k.) 88′ Matt Jay
Leon Davies
74′ Nicky Law
Idris El Mizouni81′
88′ Jack Sparkes
Jack Iredale81′
Alex Fisher
Andrew Dallas
Ben Seymour
Harvey Knibbs74′

Sędzia przyznał trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Cambridge United pokazał dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast jedenastka Cambridge United w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.