Liga angielska - 4. kolejka League Two: Crawley Town FC - Crewe Alexandra FC 1-2 (1-1)

W starciu 4. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 20 sierpnia, drużyna Crawley Town przegrała z Crewe Alexandra 1-2 (1-1). Mecz na The People's Pension Stadium obejrzało 2 006 widzów.

4. kolejka Anglia - League Two
2019-08-20 20:45 | Stadion: The People's Pension Stadium | Widzów: 2006 | Arbiter: T. Nield
P. Green 55'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 pojedynków zespół Crawley Town wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo aż siedem razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Crawley Town otworzyli wynik. W 16. minucie Beryly Lubala dał prowadzenie swojej drużynie. To już czwarte trafienie tego zawodnika w sezonie. Sytuację bramkową stworzył David Sesay.

Piłkarze gości nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 29. minucie na listę strzelców wpisał się Ryan Wintle. Przy zdobyciu bramki pomógł Charlie Kirk.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Drugą połowę jedenastka Crawley Town rozpoczęła w zmienionym składzie, za Ashleya Nathaniela-George'a, Ashleya Nadesana weszli Nathan Ferguson, Reece Grego-Cox. Jedyną kartkę w meczu obejrzał Beryly Lubala z Crawley Town. Była to 52. minuta pojedynku.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Crewe Alexandra przyniosły efekt bramkowy. W 55. minucie wynik ustalił Paul Green. Bramka padła po podaniu Charliego Kirka.

W 56. minucie David Sesay zastąpił Josha Cogleya. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-2.

Nicky Hunt
56′ David Sesay
Perry Ng
Jordan Tunnicliffe
Eddie Nolan
Josh Doherty
Harry Pickering80′
46′ Ashley Nathaniel-George
Ryan Wintle  29′
 16′ 52′ Beryly Lubala
Daniel Powell72′
46′ Ashley Nadesan
Chris Porter
Ngemba Michael Luyambula
Dave Richards
56′ Josh Cogley
Callum Ainley
Dannie Bulman
Oliver Finney80′
46′ Nathan Ferguson
James Jones
Filipe Morais
Josh Lundstram
Brian Galach
Owen Dale72′
46′ Reece Grego-Cox
Lewis Reilly

Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Crawley Town pokazał jedną żółtą.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka Crewe Alexandra w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.

Już w najbliższą sobotę drużyna Crewe Alexandra zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Newport County AFC. Tego samego dnia Leyton Orient będzie rywalem zespołu Crawley Town w meczu, który odbędzie się w Londynie.