Liga angielska - 4. kolejka League One: Hull City AFC - Plymouth Argyle FC 1-0 (1-0)

3 października na KCOM Stadium odbyło się starcie 4. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Hull City i Plymouth Argyle. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Hull City 1-0.

H. Adelakun 10'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Plymouth Argyle (”The Greens”) wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 10. minucie bramkę zdobył Hakeeb Adelakun. Asystę przy bramce zaliczył Keane Lewis-Potter.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Hull City (”Tygrysy”).

Jedyną kartkę w meczu otrzymał Jerome Opoku z Plymouth Argyle. Była to 57. minuta meczu. W 58. minucie za Jerome'a Opoku wszedł George Cooper.

Między 73. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Hull City: Hakeeb Adelakun, Daniel Batty, Keane Lewis-Potter, na ich miejsce weszli: Thomas Mayer, Regan Slater, Martin Samuelsen. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ryana Hardiego, Conora Granta zajęli: Dominic Telford, Ben Reeves. W drugiej połowie nie padły gole.

Panutche Amadu Pereira Camará
75′ Daniel Batty
Danny Mayor
George Honeyman
Jerome Opoku57′ 58′
 10′ 73′ Hakeeb Adelakun
Conor Grant76′
Josh Magennis
Frank Nouble
88′ Keane Lewis-Potter
George Cooper58′
75′ Regan Slater
Tyrese Momodu Fornah
73′ Thomas Mayer
Ben Reeves76′
88′ Martin Samuelsen
Dominic Telford76′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał zawodników Hull City żadną kartką, natomiast piłkarzom gości przyznał jedną żółtą.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.