Liga angielska - 4. kolejka Championship: Luton Town FC - Wycombe Wanderers FC 2-0 (0-0)

W meczu 4. kolejki angielskiej Championship, który rozegrany został 3 października, zespół Lutonu Town zwyciężył z Wycombe Wanderers 2-0 (0-0). Pojedynek odbył się na Kenilworth Road.

E. Lee 89'

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie kartkę dostał Harry Cornick, zawodnik Lutonu Town.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Lutonu Town w 59. minucie spotkania, gdy Pelly Ruddock strzelił pierwszego gola. Asystę zaliczył Harry Cornick.

W 61. minucie David Wheeler został zastąpiony przez Freda Onyedinmę. Niedługo później trener Lutonu Town postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 73. minucie zastąpił zmęczonego Jordana Clarka. Na boisko wszedł Kazenga LuaLua, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. W 89. minucie na listę strzelców wpisał się Elliott Lee. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Kazenga LuaLua.

W doliczonym czasie gry kartkę dostał Scott Kashket z Wycombe Wanderers. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Nicholas Freeman
53′ 80′ Harry Cornick
David Wheeler61′
73′ Jordan Clark
Dennis Adeniran
 59′ Pelly Ruddock Mpanzu
Daryl Jeremiah Horgan69′
Glen Rea
Curtis Thompson
88′ James Collins
Alex Samuel64′
James Shea
David Stockdale
Peter Kioso
Jason McCarthy
73′ Kazenga LuaLua
Giles Phillips
George Moncur
Matt Bloomfield
Ryan Tunnicliffe
Josh Parker69′
88′ Danny Hylton
Scott Kashket64′ 90′
80′  89′ Elliott Lee
Fred Onyedinma61′

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.