Liga angielska - 32. kolejka League Two: Salford City FC - Crawley Town FC 0-0

8 lutego na The Peninsula Stadium odbyło się starcie 32. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Salford City i Crawley Town. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 2 385 widzów.

32. kolejka Anglia - League Two
2020-02-08 16:00 | Stadion: The Peninsula Stadium | Widzów: 2385 | Arbiter: L. Doughty
Salford City FC
Crawley Town FC
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Crawley Town.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 54. a 61. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Salford City oraz dwie drużynie przeciwnej. W 66. minucie Ashley Hunter zastąpił Craiga Conwaya.

Chwilę później trener Salford City postanowił wzmocnić linię napadu i w 67. minucie zastąpił zmęczonego Adama Rooneya. Na boisko wszedł Brandon Thomas-Asante, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. A trener Crawley Town wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Tarryna Allarakhię. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy. Murawę musiał opuścić George Francomb. W 77. minucie Manny Adebowale został zmieniony przez Jacka Powella, a za Reece'a Gregę-Coksa wszedł na boisko Ricky German, co miało wzmocnić jedenastkę Crawley Town. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Michaela O'Connora na Richarda Towella.

Josh Cogley
61′ Liam Hogan
George Francomb73′
Ibou Touray
Jamie Sendles-White
Scott Nigel Kenneth Wiseman
David Sesay54′
61′ 66′ Ashley Hunter
Jordan Tunnicliffe
79′ Michael O'Connor
Dannie Bulman
Tom Elliott
Ashley Nadesan
67′ Adam Rooney
Mason Enigbokan-Bloomfield
66′ Craig Ian Conway
Panutche Amadu Pereira Camará
79′ Richard Towell
Jack Powell77′
67′ Brandon Thomas-Asante
Tarryn Allarakhia73′
James Wilson
Ricky German84′

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższy wtorek drużyna Crawley Town będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej rywalem będzie Crewe Alexandra FC. Tego samego dnia Plymouth Argyle FC zagra z drużyną Salford City na jej terenie.