Liga angielska - 32. kolejka League Two: Carlisle United FC - Swindon Town FC 1-1 (0-1)

8 lutego na Brunton Park odbyło się spotkanie 32. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Carlisle Utd i Swindon Town. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Pojedynek obejrzało 4 620 widzów.

R. Edmonds-Green 11'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 20 razy. Drużyna Swindon Town wygrała aż dziewięć razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko pięć.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to zawodnicy Swindon Town otworzyli wynik. W 11. minucie bramkę zdobył Rarmani Edmonds-Green. Przy zdobyciu bramki pomógł Zeki Fryers.

W pierwszej minucie doliczonego czasu Harry McKirdy został zastąpiony przez Omariego Patricka. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Swindon Town.

Drużyna Carlisle Utd wyrównała wynik meczu. W 62. minucie gola wyrównującego strzelił Aaron Hayden. Asystę przy bramce zaliczył Elliot Watt.

Od 66 minuty boisko opuścili zawodnicy Carlisle Utd: Lewis Alessandra, Callum Guy, na ich miejsce weszli: Jack Bridge, Taylor Charters. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Hallama Hopego, Diallanga Jaiyesimiego zajęli: Admiral Muskwe, Lloyd Isgrove. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Swindon Town postanowił skorzystać ze swojego jokera. W trzeciej minucie doliczonego czasu meczu na plac gry wszedł Kaiyne Woolery, a murawę opuścił Eoin Doyle. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Paul Caddis
 62′ Aaron Hayden
Rarmani Edmonds-Green  11′
Byron Webster
Zeki Fryers
Nathan Thomas
Rob Hunt
45′ Harry McKirdy
Michael Doughty
84′ Callum Guy
Hallam Hope66′
78′ Lewis Alessandra
Lloyd Isgrove90′
78′ Jack Bridge
Jordan Lyden
84′ Taylor Charters
Matt Palmer
45′ Omari Patrick
Admiral Muskwe66′
Ryan Loft
Kaiyne Woolery90′

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.

Już w najbliższy wtorek zespół Swindon Town będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego rywalem będzie Northampton Town FC. Tego samego dnia Cheltenham Town FC zagra z zespołem Carlisle Utd na jego terenie.