Liga angielska - 3. kolejka League Two: Salford City FC - Forest Green Rovers FC 0-0

26 września na The Peninsula Stadium odbyło się spotkanie 3. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Salford City i Forest Green Rovers. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

3. kolejka Anglia - League Two
2020-09-26 16:00 | Stadion: The Peninsula Stadium | Arbiter: T. Bramall
Salford City FC
Forest Green Rovers FC
0
0

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Jordanowi Turnbullowi z drużyny gospodarzy. Była to 18. minuta pojedynku.

W 59. minucie sędzia przyznał kartkę Nicky'emu Caddenowi z Forest Green Rovers. W 61. minucie Jayden Richardson został zmieniony przez Scotta Wagstaffa.

Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Forest Green Rovers doszło do zmiany. Mathew Stevens wszedł za Daniela Sweeneya. Niedługo później trener Salford City postanowił wzmocnić linię napadu i w 81. minucie zastąpił zmęczonego Brunona Andradego. Na boisko wszedł James Wilson, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 84. minucie arbiter pokazał kartkę Ashleyowi Hunterowi, zawodnikowi gospodarzy.

W samej końcówce spotkania w zespole Forest Green Rovers doszło do zmiany. Shawn McCoulsky wszedł za Jamille'a Matta.

Jordan Moore-Taylor
18′ Jordan Turnbull
Jayden Richardson61′
84′ Ashley Hunter
Aaron Collins
81′ Bruno Miguel Carvalho Andrade
Taylor Allen
81′ James Wilson
Shawn McCoulsky89′

Mathew Stevens68′

Piłkarze gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała jednej zmiany. Natomiast jedenastka Forest Green Rovers w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

3 października drużyna Forest Green Rovers zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Walsall FC. Tego samego dnia Stevenage FC będzie gościć zespół Salford City.