Liga angielska - 28. kolejka League One: Lincoln City - Blackpool FC 1-0 (0-0)

18 stycznia na Sincil Bank odbyło się spotkanie 28. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Lincoln City i Blackpool FC. Mecz zakończył się zwycięstwem Lincoln City 1-0. Na stadionie zasiadło 8 929 widzów.

T. John-Jules 63'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Blackpool FC (”Mandarynki”) wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna Blackpool FC zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Lincoln City była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 20. minucie karnego dla Lincoln City nie wykorzystał Tyler Walker. Bramkarz wykazał się świetnym refleksem na linii bramkowej.

W 60. minucie Armand Gnanduillet zastąpił Gary'ego Madinego. W tej samej minucie trener Blackpool FC postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Joseph Nuttall, a murawę opuścił Liam Feeney.

Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem kartkę dostał Max Melbourne, zawodnik Lincoln City.

Jedynego gola meczu strzelił Tyreece John-Jules dla zespołu Lincoln City. Bramka padła w tej samej minucie. Przy zdobyciu bramki pomagał Tyler Walker.

W 75. minucie w drużynie Blackpool FC doszło do zmiany. Sullay Kaikai wszedł za Granta Warda.

Curtis Tilt
62′ Max Melbourne
Grant Ward75′
20′ (k.) Tyler Walker
Armand Gnanduillet60′
 63′ Tyreece Romayo John-Jules