Liga angielska - 21. kolejka League Two: Salford City FC - Exeter City FC 0-1 (0-1)

W starciu 21. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 14 grudnia, drużyna Salford City przegrała z Exeter City 0-1 (0-1). Mecz na The Peninsula Stadium obejrzało 2 922 widzów.

21. kolejka Anglia - League Two
2019-12-14 16:00 | Stadion: The Peninsula Stadium | Widzów: 2922 | Arbiter: S. Stockbridge
Salford City FC
Exeter City FC
0
1
R. Bowman 33'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna Exeter City zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Salford City była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Aaron Martin z Exeter City. Była to 28. minuta pojedynku.

Jedyną bramkę meczu dla Exeter City zdobył Ryan Bowman w 33. minucie. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie. Asystę zaliczył Pierce Sweeney.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Exeter City.

W 54. minucie Alex Fisher został zmieniony przez Nicky'ego Lawa. W 58. minucie kartką został ukarany Lois Maynard, zawodnik Salford City.

Niedługo później trener Exeter City postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 75. minucie na plac gry wszedł Lee Martin, a murawę opuścił Jake Taylor. W 81. minucie w zespole Salford City doszło do zmiany. Danny Lloyd wszedł za Luke'a Armstronga. W drugiej połowie nie padły gole.

Archie Collins
58′ 62′ Lois Maynard
Jake Taylor75′
Richard Towell
Randell Williams
70′ Brandon Thomas-Asante
Ryan Bowman  33′
81′ Luke Armstrong
Alex Fisher54′
Kyle Letheren
Jack Jamie Arthur
62′ Joey Jones
Jayden Richardson
Carl Piergianni
Nicky Law54′
Alex Doyle
Lee Martin75′
81′ Danny Lloyd
Nicky Ajose
Danny Whitehead
Matt Jay
70′ Adam Rooney
Ben Seymour

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Salford City w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

21 grudnia zespół Exeter City będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Walsall FC. Tego samego dnia Bradford City AFC będzie gościć jedenastkę Salford City.