Liga angielska - 20. kolejka League Two: Stevenage FC - Crawley Town FC 0-0

7 grudnia na The Lamex Stadium odbył się mecz 20. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Stevenage FC i Crawley Town. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

20. kolejka Anglia - League Two
2019-12-07 16:00 | Stadion: The Lamex Stadium | Arbiter: B. Huxtable
Stevenage FC
Crawley Town FC
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 24 razy. Jedenastka Stevenage FC wygrała aż 13 razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko siedem.

Od pierwszych minut zespół Crawley Town zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Stevenage FC była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Crawley Town postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 56. minucie na plac gry wszedł Mason Enigbokan-Bloomfield, a murawę opuścił Ashley Nadesan. W 58. minucie Craig Mackail-Smith zastąpił Kurtisa Guthriego.

Po chwili trener Stevenage FC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Paula Digbego. Na boisko wszedł Dean Parrett, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na sześć minut przed zakończeniem spotkania w jedenastce Stevenage FC doszło do zmiany. Charlie Carter wszedł za Charliego Lakina.

Dannie Bulman
65′ Paul Digby
Josh Doherty
84′ Charlie Lakin
Beryly Lubala
58′ Craig Mackail-Smith
Ashley Nadesan56′
Sacha Bastien
Ngemba Michael Luyambula
Luis Fernandez
George Francomb
84′ Charlie Carter
Jamie Sendles-White
65′ Dean Parrett
Mason Enigbokan-Bloomfield56′
Tom Soares
Ashley Nathaniel-George
Emmanuel Sonupe
Panutche Amadu Pereira Camará
58′ Kurtis Guthrie
Brian Galach

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Crawley Town w drugiej połowie wymienił jednego gracza.

14 grudnia jedenastka Crawley Town zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Port Vale FC. Tego samego dnia Newport County AFC będzie gościć zespół Stevenage FC.