Liga angielska - 18. kolejka League Two: Colchester United FC - Bradford City AFC 0-0

21 stycznia na JobServe Community Stadium odbył się pojedynek 18. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Colchesteru Utd i Bradford City. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 3 022 widzów.

18. kolejka Anglia - League Two
2020-01-21 20:45 | Stadion: JobServe Community Stadium | Widzów: 3022 | Arbiter: T. Kettle
Colchester United FC
Bradford City AFC
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Zespół Colchesteru Utd wygrał aż cztery razy, zremisował sześć, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Bradford City zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Colchesteru Utd była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 36. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Calluma Harriotta z Colchesteru Utd, a w 45. minucie Shaya McCartana z drużyny przeciwnej.

W 48. minucie Frank Nouble zastąpił Courtneya Seniora. W 77. minucie kartką został ukarany Harry Pell, piłkarz Colchesteru Utd.

Na 12 minut przed zakończeniem spotkania w jedenastce Bradford City doszło do zmiany. Harry Pritchard wszedł za Shaya McCartana. Po chwili trener Colchesteru Utd postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 84. minucie na plac gry wszedł Luke Gambin, a murawę opuścił Callum Harriott. W tej samej minucie w zespole Colchesteru Utd doszło do zmiany. Luke Norris wszedł za Theo Robinsona.

Między 86. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Colchesteru Utd i jedną drużynie przeciwnej.

Luke McGee
86′ Ryan Clampin
Connor Wood
90′ Brandon Comley
Dylan Edward Connolly
77′ Harry Pell
Kelvin Mellor88′
Kwame Poku
Jake Reeves
84′ Theo Robinson
Chris Taylor
36′ 84′ Callum Harriott
Eóin Doyle
48′ Frank Nouble
Shay McCartan45′ 78′
Ethan Ross
George Sykes-Kenworthy
Omar Sowunmi
Paudie O'Connor
84′ Luke Gambin
Hope Akpan
Tom Lapslie
Callum Cooke
48′ Courtney Senior
Jamie Devitt
Ben Edward Stevenson
Harry Pritchard78′
84′ Luke Norris 'Hacker'
Aramide Oteh

Sędzia w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, a w drugiej trzy. Piłkarze Bradford City dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Jedenastka Colchesteru Utd w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała jednej zmiany.

Już w najbliższą sobotę zespół Bradford City zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego rywalem będzie Mansfield Town FC. Tego samego dnia Exeter City FC będzie gościć jedenastkę Colchesteru Utd.