Liga angielska - 17. kolejka League Two: Scunthorpe United FC - Stevenage FC 0-0

2 listopada na Sands Venue Stadium odbył się mecz 17. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Scunthorpe United i Stevenage FC. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 3 309 widzów.

17. kolejka Anglia - League Two
2019-11-02 16:00 | Stadion: Sands Venue Stadium | Widzów: 3309 | Arbiter: A. Backhouse
Scunthorpe United FC
Stevenage FC
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Scunthorpe United wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Michael Timlin ze Stevenage FC. Była to 57. minuta spotkania. W 60. minucie za Kevina van Veena wszedł Jamie Proctor.

Na kwadrans przed zakończeniem starcia w zespole Scunthorpe United doszło do zmiany. Abobaker Eisa wszedł za Aleksa Gillieada.

Dean Parrett
76′ Alex Gilliead
Charlie Carter
Yann Songo'o
Charlie Lakin
Levi Sutton
Michael Timlin57′
60′ Kevin van Veen
Arthur Iontton
76′ Abobaker Eisa
Emmanuel Sonupe
John McAtee
Jason Cowley
60′ Jamie Proctor
Craig Mackail-Smith

Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Stevenage FC przyznał jedną żółtą.

Drużyna Scunthorpe United w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast jedenastka gości nie skorzystała ze zmian.

Obie drużyny będą miały 14-dniową przerwę w rozgrywkach. Dopiero 16 listopada drużyna Stevenage FC zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Oldham Athletic AFC. Tego samego dnia Leyton Orient będzie rywalem jedenastki Scunthorpe United w meczu, który odbędzie się w Londynie.