Liga angielska - 16. kolejka League Two: Forest Green Rovers - Crewe Alexandra 0-0

26 listopada na The New Lawn w Nailsworth odbył się pojedynek 16. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Forest Green Rovers i Crewe Alexandra. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 2 192 widzów.

16. kolejka Anglia - League Two
2019-11-26 20:45 | Stadion: The Innocent [Insert Name Here] Stadium | Widzów: 2192 | Arbiter: C. Breakspear
Forest Green Rovers FC
Crewe Alexandra FC
0
0

Od pierwszych minut drużyna Crewe Alexandra zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Forest Green Rovers była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Liam Kitching z drużyny gospodarzy. Była to 44. minuta starcia.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Forest Green Rovers: Farrendowi Rawsonowi w 49. i Mattowi Millsowi w 66. minucie. Chwilę później trener Forest Green Rovers postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 71. minucie na plac gry wszedł Junior Mondal, a murawę opuścił Matt Mills.

W 77. minucie Nicky Hunt został zmieniony przez Christiana Mbulu. Trener Crewe Alexandra postanowił zagrać agresywniej. W 80. minucie zmienił pomocnika Charliego Kirka i na pole gry wprowadził napastnika Daniela Powella, który w bieżącym sezonie ma na koncie jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 82. minucie Jack Aitchison został zmieniony przez Aarona Collinsa, co miało wzmocnić jedenastkę Forest Green Rovers. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Toma Lowerego na Jamesa Jonesa.

Nicky Hunt77′
44′ Liam Kitching
Perry Ng
Joseph Mills
Eddie Nolan
66′ 71′ Matt Mills
Harry Pickering
49′ Farrend Rawson
Owen Dale
82′ Jack Aitchison
James Jones86′
82′ Aaron Collins
Chuma Emeka Uche Anene
71′ Junior Mondal
Daniel Powell80′

Sędzia nie ukarał piłkarzy Crewe Alexandra żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy pokazał trzy żółte.

Zespół Forest Green Rovers w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Dopiero 7 grudnia zespół Crewe Alexandra zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego rywalem będzie Macclesfield Town FC. Tego samego dnia Scunthorpe United FC zagra z zespołem Forest Green Rovers na jego terenie.