Liga angielska - 15. kolejka League Two: Crewe Alexandra - Colchester Utd 0-0

W spotkaniu 15. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 22 października, drużyna Crewe Alexandra zremisowała z Colchesterem Utd 0-0. Mecz na Alexandra Stadium obejrzało 3 659 widzów.

15. kolejka Anglia - League Two
2019-10-22 20:45 | Stadion: Alexandra Stadium | Widzów: 3659 | Arbiter: A. Haines
Crewe Alexandra FC
Colchester United FC
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 21 starć drużyna Crewe Alexandra wygrała 14 razy i zanotowała pięć porażek oraz dwa remisy.

Od pierwszych minut drużyna Colchesteru Utd zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Crewe Alexandra była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie obejrzał Brandon Comley z Colchesteru Utd. Była to 45. minuta meczu.

W 68. minucie za Paula Greena wszedł James Jones. Chwilę później trener Colchesteru Utd postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 69. minucie zastąpił zmęczonego Kwame'a Poku. Na boisko wszedł Luke Gambin, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy żółtą kartkę dostał Tom Lowery z drużyny gospodarzy. Po chwili trener Crewe Alexandra postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 78. minucie na plac gry wszedł Callum Ainley, a murawę opuścił Owen Dale. Od 80. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Crewe Alexandra i jedną drużynie przeciwnej.

W 82. minucie Chris Porter został zmieniony przez Chumę Anene, co miało wzmocnić zespół Crewe Alexandra. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Courtney Senior na Calluma Harriotta oraz Luke'a Norrisa na Theo Robinsona. W doliczonej piątej minucie starcia za czerwoną kartkę zszedł z boiska Theo Robinson osłabiając tym samym drużynę gości. W siódmej minucie doliczonego czasu pojedynku sędzia wskazał na wapno, ale bramkarz nie bez kłopotów obronił nieudany strzał. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystał zespół Colchesteru Utd.

Dean Gerken
90′ Nicky Hunt
Cohen Bramall
Perry Ng
Tom Eastman83′
Eddie Nolan
Ryan Jackson
80′ Harry Pickering
Luke Prosser
Charlie Kirk
Brandon Comley45′
68′ Paul Green
Kwame Poku69′
71′ Tom Lowery
Courtney Senior84′
Ryan Wintle
Ben Edward Stevenson
78′ Owen Dale
Luke Norris 'Hacker'90′
82′ Chris Porter
Omar Sowunmi
78′ Callum Ainley
Luke Gambin69′
Oliver Finney
Tom Lapslie
68′ James Jones
Callum Harriott84′
82′ Chuma Emeka Uche Anene
Theo Robinson90′ 90′

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę zespół Colchesteru Utd będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Newport County AFC. Tego samego dnia Forest Green Rovers FC będzie rywalem drużyny Crewe Alexandra w meczu, który odbędzie się w Nailsworth.