Liga angielska - 14. kolejka League Two: Leyton Orient - Bradford City AFC 1-0 (0-0)

24 listopada na The Breyer Group Stadium w Londynie odbył się pojedynek 14. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Leyton Orient i Bradford City. Mecz zakończył się zwycięstwem Leyton Orient 1-0.

D. Happe 64'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Bradford City: Tylerowi Frenchowi w 20. i Reece'owi Stauntonowi w 41. minucie.

Drugą połowę drużyna Leyton Orient rozpoczęła w zmienionym składzie, za Conora Wilkinsona wszedł Jordan Maguire-Drew. W 55. minucie Reece Staunton został zastąpiony przez Bena Richardsa-Evertona.

Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu w zespole Bradford City doszło do zmiany. Kian Scales wszedł za Billy'ego Clarke'a.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Leyton Orient w 64. minucie spotkania, gdy Daniel Happe strzelił pierwszego gola. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Jordan Maguire-Drew.

Chwilę później trener Leyton Orient postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Jobi McAnuff, a murawę opuścił Hector Kyprianou. W 76. minucie w jedenastce Leyton Orient doszło do zmiany. Josh Wright wszedł za Louisa Dennisa. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Anthony'emu O'Connorowi z zespołu gości. Była to 78. minuta starcia.

Kibice Bradford City nie mogli już doczekać się wprowadzenia Dylana Mottleya-Henry'ego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Austin Samuels. W doliczonej trzeciej minucie spotkania w zespole Leyton Orient doszło do zmiany. Olatunji Akinola wszedł za Jamesa Brophy'ego.

Reece Staunton41′ 55′
 64′ Daniel Happe
Paudie O'Connor
Joe Widdowson
Tyler French20′
Ousseynou Cissé
Levi Sutton
46′ Conor Wilkinson
Elliot Watt
90′ James Brophy
Connor Wood
65′ Hector Kyprianou
Billy Clarke61′
76′ Louis Dennis
Austin Samuels80′
Danny Johnson
Clayton Donaldson
Sam Sargeant
Sam Hornby
90′ Olatunji Akinola
Finn Cousin-Dawson
Jordan Thomas
Jackson Longridge
James Dayton
Ben Richards-Everton55′
46′ Jordan Maguire-Drew
Zeli Ismail
65′ Jobi McAnuff
Dylan Mottley-Henry80′
76′ Josh Wright
Kian Scales61′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał zawodników Leyton Orient żadną kartką, natomiast piłkarzom gości pokazał trzy żółte.

Drużyna Leyton Orient w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.