Liga angielska - 14. kolejka League One: Accrington Stanley FC - Ipswich Town 2-0 (2-0)

20 października na Wham Stadium odbył się mecz 14. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Accrington Stanley i Ipswich Town. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Accrington Stanley 2-0. Na stadionie zasiadło 3 567 widzów.

14. kolejka Anglia - League One
2019-10-20 13:00 | Stadion: Wham Stadium | Widzów: 3567 | Arbiter: S. Stockbridge
Accrington Stanley FC
Ipswich Town
2
0
C. Bishop 17',41'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Accrington Stanley (”Stanley”).

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Accrington Stanley w 17. minucie spotkania, gdy Colby Bishop zdobył pierwszą bramkę. Asystę przy golu zanotował Sam Finley.

W 19. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Aristote'a Nsialę, piłkarza gości.

W 41. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Colby Bishop z Accrington Stanley. W ostatniej minucie pierwszej połowy żółtą kartkę obejrzał Gwion Edwards z Ipswich Town.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-0.

Drugą połowę drużyna Ipswich Town rozpoczęła w zmienionym składzie, za Aristote'a Nsialę, Andre'a Dozzella weszli Daniel Rowe, Armando Dobra. W 49. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jerome'a Opoku z ”Stanley”, a w 59. minucie Johna Nolana z drużyny przeciwnej.

W 66. minucie Alan Judge zastąpił Anthony'ego Georgiou. W 72. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Armanda Dobrę z ”The Tractor Boys”, a w 74. minucie Seana McConville'a z drużyny przeciwnej. W 78. minucie czerwone kartki dostali: Ross Sykes z Accrington Stanley oraz Armando Dobra (po drugiej żółtej) z Ipswich Town.

Aristote Nsiala19′ 46′
49′ 67′ Jerome Opoku
Luke Woolfenden
78′ Ross Sykes
Alan Judge66′
Jordan Clarke
Andre Dozzell46′
Sam Finley
Gwion Edwards45′
74′ 77′ Sean McConville
John Nolan59′
75′ Offrande Zanzala
Cole Skuse
 17′, 41′ (k.) Colby Bishop
Kayden Jackson
Josef Bursik
Will Norris
67′ Ajibola Alese
Janoi Donacien
Phil Edwards
Armando Dobra46′ 72′ 78′
Wilson Roberto Neves Bento De Carvalho
Anthony Michael Georgiou66′
77′ Joe Cameron Pritchard
Emyr Huws
Lamine Kaba Sherif
Daniel Martin Rowe46′
75′ Dion Charles
Will Keane

Zawodnicy Accrington Stanley otrzymali w meczu dwie żółte kartki i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy cztery żółte oraz jedną czerwoną.

Już w najbliższą środę drużyna Ipswich Town rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Rotherham United FC. Tego samego dnia Peterborough United FC będzie gościć drużynę ”Stanley”.