Liga angielska - 14. kolejka League One: Accrington Stanley - Crewe Alexandra 1-0 (0-0)

W pojedynku 14. kolejki angielskiej League One, który rozegrany został 24 listopada, zespół Accrington Stanley wygrał z Crewe Alexandra 1-0 (0-0). Starcie odbyło się na Wham Stadium.

C. Bishop 59'

Od pierwszych minut drużyna Accrington Stanley (”Stanley”) zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Crewe Alexandra była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Jonathanowi Russellowi z drużyny gospodarzy. Była to 35. minuta meczu.

Na drugą połowę jedenastka Accrington Stanley wyszła w zmienionym składzie, za Jonathana Russella wszedł Mohammed Sangare. W 58. minucie kartką został ukarany Harry Pickering, piłkarz gości.

Jedyną bramkę meczu zdobył Colby Bishop dla drużyny Accrington Stanley. Bramka padła w tej samej minucie. To pierwszy gol tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

W 62. minucie sędzia pokazał kartkę Owenowi Dale'owi z Crewe Alexandra. W 73. minucie za Harveya Rodgersa wszedł Ryan Cassidy. A kibice Crewe Alexandra nie mogli już doczekać się wprowadzenia Calluma Ainleya. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Tom Lowery.

Luke Offord
73′ Harvey Rodgers
Harry Pickering58′
35′ 46′ Jonathan Russell
Chris Porter84′
 59′ Colby Bishop
Regan Griffiths
46′ Mohammed Sangare
Luke Murphy84′
73′ Ryan Cassidy
Daniel Powell78′
Lewis Mansell
Offrande Zanzala84′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Accrington Stanley obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół Crewe Alexandra w drugiej połowie dokonał czterech zmian.