Liga angielska - 13. kolejka League One: Accrington Stanley FC - Lincoln City 0-0

W starciu 13. kolejki angielskiej League One, które rozegrane zostało 21 listopada, drużyna Accrington Stanley zremisowała z Lincoln City 0-0. Mecz odbył się na Wham Stadium.

13. kolejka Anglia - League One
2020-11-21 16:00 | Stadion: Wham Stadium | Arbiter: Andy Haines
Accrington Stanley FC
Lincoln City
0
0

Już w pierwszych minutach drużyna Lincoln City próbowała rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół Lincoln City rozpoczął w zmienionym składzie, za Harry'ego Andersona wszedł Brennan Johnson. W 57. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Brennanowi Johnsonowi z Lincoln City.

W 66. minucie Jonathan Russell został zastąpiony przez Seana McConville'a. W 68. minucie żółtą kartką został ukarany Timothy Eyoma, piłkarz gości. Chwilę później trener Lincoln City postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 70. minucie na plac gry wszedł Anthony Scully, a murawę opuścił Conor McGrandles.

Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy czerwoną kartkę obejrzał Sean McConville, tym samym drużyna gospodarzy (”Stanley”) musiała znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. W 79. minucie boisko opuścili piłkarze Lincoln City: Adetayo Edun, Robbie Gotts, a na ich miejsce weszli Max Melbourne, Timothy Eyoma.

Jorge Grant
66′ Jonathan Russell
Robbie Gotts79′
66′ 71′ Sean McConville
Anthony Scully70′

Zespół Lincoln City miał 10 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał jedną czerwoną kartkę zawodnikom ”Stanley”, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie żółte.

Drużyna Accrington Stanley w drugiej połowie wymieniła jednego gracza. Natomiast zespół gości w drugiej połowie dokonał czterech zmian.