Liga angielska - 13. kolejka Championship: Wycombe Wanderers - Huddersfield Town 0-0

24 listopada na Adams Park w High Wycombe odbył się pojedynek 13. kolejki angielskiej Championship pomiędzy drużynami Wycombe Wanderers i Huddersfield Town. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

13. kolejka Anglia - Championship
2020-11-24 20:00 | Stadion: Adams Park | Arbiter: Steve Martin
Wycombe Wanderers FC
Huddersfield Town FC
0
0

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w meczu dostał Mouhamado-Naby Sarr z jedenastki gości (”The Terriers”). Była to 44. minuta meczu.

Na drugą połowę drużyna Huddersfield Town wyszła w zmienionym składzie, za Christophera Schindlera wszedł Richard Stearman. W 59. minucie Dominic Gape zastąpił Davida Wheelera.

Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Wycombe Wanderers doszło do zmiany. Daryl Horgan wszedł za Scotta Kashketa. Chwilę później trener Huddersfield Town postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 70. minucie zastąpił zmęczonego Adamę Diakhabego. Na boisko wszedł Danny Ward, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 80. minucie w zespole Wycombe Wanderers doszło do zmiany. Alex Samuel wszedł za Freda Onyedinmę.

Trener Wycombe Wanderers postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Dennisa Adenirana i na pole gry wprowadził napastnika Garatha McCleary'ego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

Harry Toffolo
80′ Dennis Adeniran
Carel Eiting
Curtis Thompson
Lewis O'Brien
59′ Dominic Gape
Jonathan Hogg
80′ Fred Onyedinma
Isaac Mbenza
Adebayo Akinfenwa
Fraizer Campbell
68′ Scott Kashket
Demeaco Duhaney
68′ Daryl Jeremiah Horgan
Rarmani Edmonds-Green
Anis Mehmeti
Richard Stearman46′
Alexander Pattison
Matty Daly
59′ David Wheeler
Josh Koroma
80′ Garath McCleary
Keiran Phillips
80′ Alex Samuel
Danny Ward70′

Przewaga drużyny Huddersfield Town w posiadaniu piłki była ogromna (64 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast ”The Terriers” przyznał jedną żółtą.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół Huddersfield Town w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.