Liga angielska - 12. kolejka League Two: Harrogate Town FC - Crawley Town FC 1-1 (0-1)

W pojedynku 12. kolejki angielskiej League Two, który rozegrany został 14 listopada, jedenastka Harrogate Town zremisowała z Crawley Town 1-1 (0-1). Spotkanie odbyło się na CNG Stadium.

M. Watters 27'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Crawley Town w 27. minucie spotkania, gdy Max Watters zdobył pierwszą bramkę. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie. Przy zdobyciu bramki pomógł Tom Nichols.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Crawley Town.

Drugą połowę jedenastka Harrogate Town rozpoczęła w zmienionym składzie, za Toma Walkera wszedł Aaron Martin. W 54. minucie arbiter ukarał kartką Lloyda Kerry'ego, zawodnika gospodarzy.

W 59. minucie za Maksa Wattersa wszedł Tyler Frost. W 76. minucie boisko opuścili zawodnicy Harrogate Town: Daniel Jones, Connor Kirby, a na ich miejsce weszli Warren Burrell, Lloyd Kerry. Chwilę później trener Crawley Town postanowił bronić wyniku. W 78. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Tarryna Allarakhię wszedł Tom Dallison, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna Crawley Town nie obroniła wyniku i ostatecznie zremisowała spotkanie.

Na siedem minut przed zakończeniem meczu kartkę obejrzał Tom Dallison z Crawley Town.

Mimo że zespół Harrogate Town nie grzeszy umiejętnością konstruowania sytuacji strzeleckich, na 106 ataków oddał tylko sześć celnych strzałów, to w końcu strzelił długo wyczekiwanego przez ich kibiców gola. W 85. minucie bramkę wyrównującą zdobył Jack Muldoon. To już siódme trafienie tego piłkarz w sezonie. W zdobyciu bramki pomógł Aaron Martin.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Tony Craig
76′ Warren Matthew Burrell
Josh Doherty
54′ 76′ Lloyd Kerry
Tarryn Allarakhia78′
George Thomson
Jack Powell
Josh Falkingham
Jake Hessenthaler
46′ Tom Walker
Tom Nichols
 85′ Jack Muldoon
Max Watters  27′ 59′
Brendan Kiernan
Ashley Nadesan
Joe Cracknell
Glenn Morris
76′ Daniel Jones
Manny Adebowale
76′ Connor Kirby
Tom Dallison78′ 83′
Mark Beck
David Sesay
46′ Aaron Martin
Tyler Jayden Frost59′
Jon Stead
Sam Ashford

Brian Galach

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Crawley Town w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.