Liga angielska - 11. kolejka League Two: Grimsby Town FC - Barrow AFC 1-0 (0-0)

W meczu 11. kolejki angielskiej League Two, który rozegrany został 3 listopada, zespół Grimsby Town wygrał z Barrow AFC 1-0 (0-0). Pojedynek odbył się na Blundell Park w Cleethorpes.

M. Gibson 60'

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Sam Hird z jedenastki gości. Była to 41. minuta starcia.

W 56. minucie Dior Angus zastąpił Jaydena Reida. W 57. minucie w zespole Barrow AFC doszło do zmiany. Chris Taylor wszedł za Harrisona Bigginsa.

Jedyną bramkę meczu zdobył Montel Gibson dla drużyny Grimsby Town. Bramka padła w tej samej minucie. Sytuację bramkową stworzył Max Wright.

W 71. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Matthew Platta z Barrow AFC, a w 77. minucie Luke'a Waterfalla z drużyny przeciwnej. Chwilę później trener Grimsby Town postanowił bronić wyniku. W 80. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Kyle'a Bennetta wszedł Danny Preston, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gospodarzy utrzymać prowadzenie. Trener Barrow AFC postanowił zagrać agresywniej. W 81. minucie zmienił pomocnika Jasona Taylora i na pole gry wprowadził napastnika Dimitriego Seę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

W samej końcówce spotkania sędzia przyznał kartkę Jamesowi McKeownowi z Grimsby Town.

Barrow AFC
89′ James McKeown
Joel Dixon
Luke Hendrie
Sam Hird41′
77′ Luke Waterfall
Patrick Brough
Matthew Pollock
Matthew Platt71′
Harry Clifton
Bradley Barry
72′ Terry Taylor
Jason Taylor81′
Daniel Rose
Connor Brown
80′ Kyle Bennett
Mike Jones
Owen Windsor
Harrison Biggins57′
 60′ Montel Gibson
Dior Angus56′
62′ Max Wright
Luke James
Ollie Battersby
Scott Maloney
80′ Danny Preston
Scott Wilson
Duncan Idehen
Lindsay Yoan Zouma
72′ James Morton
Chris Taylor57′
Sean Scannell
Jayden Reid56′
62′ George Williams
Dimitri Sea81′
Matt Green

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.