Liga angielska - 10. kolejka League Two: Barrow AFC - Bradford City AFC 1-0 (1-0)

W spotkaniu 10. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 31 października, zespół Barrow AFC zwyciężył z Bradford City 1-0 (1-0). Mecz odbył się na Progression Solicitors Stadium w Barrow-in-Furness.

10. kolejka Anglia - League Two
2020-10-31 16:00 | Stadion: Progression Solicitors Stadium | Arbiter: Ben Speedie
Barrow AFC
Bradford City AFC
1
0
C. Brown 18'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Jedyną bramkę meczu dla Barrow AFC zdobył Connor Brown w 18. minucie. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Jason Taylor.

Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia wyrzucił z boiska Leviego Suttona z Bradford City. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Barrow AFC.

W 63. minucie Austin Samuels został zastąpiony przez Dylana Mottleya-Henry'ego. W 70. minucie arbiter przyznał żółtą kartkę Finnowi Cousinowi-Dawsonowi z drużyny gości.

Chwilę później trener Barrow AFC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 73. minucie zastąpił zmęczonego Harrisona Bigginsa. Na boisko wszedł Chris Taylor, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W tej samej minucie trenerzy obu zespołów postanowili odświeżyć składy, w zespole Barrow AFC za Diora Angusa wszedł Jayden Reid, a w drużynie Bradford City Finn Cousin-Dawson zmienił Elliota Watta. W 85. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Chrisa Taylora z Barrow AFC, a w czwartej minucie doliczonego czasu starcia Reece'a Stauntona z drużyny przeciwnej.

Bryce Hosannah
 18′ Connor Brown
Levi Sutton37′
Jason Taylor
Connor Wood
73′ Harrison Biggins
Callum Cooke
73′ Dior Angus
Ben Richards-Everton
73′ 85′ Chris Taylor
Dylan Mottley-Henry63′
73′ Jayden Reid
Harry Pritchard
Dimitri Sea
Elliot Watt73′

Billy Clarke

Drużyna Barrow AFC była w posiadaniu piłki przez 63 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym pojedynku.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter pokazał dwie żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom gości, a zawodnikom Barrow AFC przyznał jedną żółtą.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie dokonał dwóch zmian. Drużyna Bradford City w drugiej połowie również wymieniła dwóch graczy.